• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Наша гордість

Наша гордість

"Вихователі мають справу з найскладнішим, найдорожчим, що є в житті - вихованням людини. Від них, від їх уміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить її життя, здоров'я, розум, характер, воля, громадянське й інтелектуальне обличчя, її місце і роль у житті, її щастя. Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період. Благополучне дитинство залежить і від вихователя, його терпіння й уваги до внутрішнього світу маленької людини…".

Валентина Миколаївна брала участь у конкурсі професійної майстерності серед педагогів дошкільних закладів міста «Вихователь року - 2016», стала лауреатом конкурсу, зайняла ІІІ почесне місце.

Метою організаторів конкурсу було виявлення та підтримка талановитих творчих педагогів, новаторів педагогічної справи, впровадження цінних надбань у систему виховання і навчання дітей дошкільного віку, підвищення професійного рейтингу вихователів серед колег, батьків та громадськості.

Вихователь- це звучить прекрасно, в цьому слові викладено все. Для дітей ти вчитель і наставник, що усе прекрасне їм несе. У тобі поєднано багато, ти артист, і мати, й педагог. Основне, що ти повинен знати - це любити всіх малих діток. Віддавати їм частинку серця, душі їхні повнити теплом, якщо можеш ти зробити все це, отже, ти хороший педагог. Розкажи для них чарівну казку, научи любити рідний край. Всю любов свою і ніжну ласку до останку дітям віддавай! Навіть ненароком ти не смієш ображати душі малюків. Вір у себе , і тоді зумієш слід добра лишити на Землі.

/Files/images/валя.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 424

Коментарi

 • валентина

  2016-03-28 08:40:07

  4761...

 • Валерія

  2014-05-05 21:01:04

  Учениця......